Аутист чи геній? Як в Україні навчають дітей з особливими потребами

Аутист чи геній? Як в Україні навчають дітей з особливими потребами. київ, аутист, навчання, особливими потребами, школа, table, person, indoor, child, sitting, toddler, clothing, child art, boy, human face. A group of people sitting at a table

Аутист чи геній? Як в Україні навчають дітей з особливими потребами. київ, аутист, навчання, особливими потребами, школа

Київ. Накривати на стіл, нарізати хліб та навіть куховарити. Дітей з особливими потребами в Україні навчають в окремих школах.

Головне, чого прагнуть вчителі, аби у майбутньому кожен з учнів міг про себе подбати.

Навчальна програма у школі незвична. Приміром, українську мову та математику тут вдало поєднують з трудовим навчанням.

Серед учнів у школі чимало дітей – аутистів. У них свій світ і без спеціальної підготовки витягнути дитину звідти майже неможливо.

Хоча саме серед аутистів, талантів у рази більше, ніж серед звичайних людей. Наприклад, 14-річний Назар знає всі столиці світу.

Та як правильно навчати таких діток достеменно не знають навіть у спеціалізованій школі.

– На жаль, в нашій країні ці питання не вивчені. Це дуже серйозна робота. Ці методики дуже дорого коштують і їм можна навчитися тільки за кордоном., – розповідає директор спеціалізованої школи-інтернату №26 Ольга Павлюченко.

Та батьки визнають, що навіть рік навчання у спецшколі дає помітні результати.

У школі ж мріють аби діти не лише опанували найелементарніші у житті речі, а й з 5-го класу готувалися до майбутньої професії.

ФАКТИ. ICTV +ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*