У Кропивницькому Центр соціальної реабілітації дітей відсвяткував ювілей (ФОТО)

У Кропивницькому Центр соціальної реабілітації дітей відсвяткував ювілей (ФОТО). кропивницький, дітей-інвалідів, центр соціальної реабілітації, ювілей, інвалідність, person, indoor, birthday cake, floor, child, food, boy, cake, clothing, birthday. A little boy standing in front of a birthday cake

2 березня у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів», відсвяткували п’яту річницю роботи Центру.

Під час заходу педагоги та директор закладу Лілія Місюня розповіли про зміни у Центрі. Заклад має на меті сприяти кращому розумінню проблем, пов’язаних з дитячою інвалідністю.

«Не була свідком подій, коли батьки особливих дітей і громадські організації вирішили створити такий чудовий центр. Я стала частиною центру лише рік тому. Проте цей рік був дуже плідним для закладу. Ми зробили ремонт, якого так потребував заклад. Сподіваємося, що за підтримки керівництва міста та громади ми зможемо побудувати комфортні умови для наших дітей», – зазначила Лілія Місюня.

На заході були присутні очільники міста, депутати міської ради та районних рад, члени громадських організацій та голова Піклувальної ради Центру соціальної реабілітації Олександр Шамардін.

Секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов привітав батьків та педагогів зі святом і висловив свою підтримку Центру.

«Хочу подякувати батькам, педагогам за ту мужність, наполегливість, доброту, яку ви даруєте особливим дітям. Це всі наші діти, і ми всі відповідальні за них. Ми зробимо все необхідне, щоб діти відчували себе комфортно, а батьки пишалися успіхами своїх особливих дітей», – зазначив Андрій Табалов.

З нагоди святкування закладу подарували корисні для розвитку дітей речі, канцтовари, солодощі та гроші на розвиток закладу.

У планах закладу побудувати інклюзивний майданчик-парк, де діти, особливо візочники, зможуть гратися і водночас розвиватися. Також вони мріють отримати власний автобус та облаштувати в закладі стоматологічний кабінет і спортзал для дітей з особливими потребами.

Під час святкування особливі діти показали свої таланти, а наприкінці заходу на них очікував святковий торт.

“Рідний край”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*