До 1 червня в області створять 20 інклюзивно-ресурсних центрів

До 1 червня в області створять 20 інклюзивно-ресурсних центрів. кіровоградщина, ігровий майданчик, інвалідність, інклюзивно-ресурсний центр, інклюзія, person, indoor, child, clothing, young, toddler. A small child sitting on a table

До 1 червня в області створять 20 інклюзивно-ресурсних центрів. кіровоградщина, ігровий майданчик, інвалідність, інклюзивно-ресурсний центр, інклюзіяДо 1 червня цього року на Кіровоградщині мають створити два десятки інклюзивно-ресурсних центрів, повідомив очільник управління освіти і науки облдержадміністрації Володимир Таборанський 14 травня. Таким чином, діти, охоплені інклюзією, матимуть можливість навчатися зі своїми ровесниками у звичайних навчальних закладах.

За його словами, мережу інклюзивно-ресурсних центрів створять до 1 червня. Запрацюють вони з початку нового навчального року.

– З 20 таких центрів в області вже створені два. Зокрема, перший відкрили в обласному центрі. Він має десять штатних посад – логопедів, олігофренопедагогів, практичних психологів, фахівців з лікувальної фізкультури. Відповідно облаштовані як індивідуальні кімнати, так і групові, є логопедичний кабінет. Цей центр готовий ділитися досвідом з іншими територіями. Другий центр відкрили в Маловисківському районі, – зазначив Таборанський.

Також прийняли рішення про створення центрів на шести територіях – Благовіщенський, Добровеличківський, Компаніївський, Новомиргородський і Олександрійський райони та місто Олександрія. Ще 12 територій винесли рішення як проект на розгляд місцевих рад, сесії яких приймуть відповідні рішення.

– На одній з апаратних нарад я говорив про те, що є ініціатива батьків створити дитячий ігровий майданчик для того, щоб там відпочивали діти, які мають інвалідність. Прошу до кінця тижня пропозиції, де організувати такий майданчик і які ресурси потрібні, – наголосив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Олена Сідорова

Кіровоградська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*