Гриневич пообіцяла, що інтернати для дітей з особливими потребами поки не ліквідовуватимуть

Гриневич пообіцяла, що інтернати для дітей з особливими потребами поки не ліквідовуватимуть. лилия гриневич, навчання, особливими потребами, інклюзія, інтернат, person, human face, clothing, woman, player, microphone, fashion accessory. Liliya Hrynevych talking on a cell phone

Гриневич пообіцяла, що інтернати для дітей з особливими потребами поки не ліквідовуватимуть. лилия гриневич, навчання, особливими потребами, інклюзія, інтернатГриневич / УНІАН

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич заявляє, що інтернати для дітей з особливими потребами не будуть скасовані, поки інклюзія не стане якісною та доступною.

Як повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України, про це глава відомства сказала на прес-конференції, що відбулась в рамках її робочої поїздки на Львівщину.

«Інтернати для дітей з особливими потребами не будуть скасовані, поки інклюзія не стане якісною та доступною. Ми маємо забезпечити певний рівень для навчання цих дітей, і батьки мають право пересвідчитися, чи створено потрібні для їхньої дитини умови», – сказала вона.

Як зауважила Гриневич, досвід передових країн свідчить, що присутність у класі дітей з особливими потребами «оздоровлює моральний клімат» в класі.

Разом з тим міністр вважає, що гроші на утримання інтернатів для дітей із малозабезпечених родин доцільніше направити в сім’ї.

При цьому, додала вона, інтернати для обдарованих дітей, де здебільшого навчаються діти старшого віку, мають не лише зберегтися, а й розвиватися надалі.

«Ці інтернати – прообраз профільних старших шкіл. У них збирають обдаровану молодь з усієї країни, зокрема, тих дітей, що проживають у сільській місцевості і не мають іншого шансу отримати хорошу освіту», – пояснила Гриневич.

УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*