Інклюзивні школи в Україні мають стати престижними – Марина Порошенко зустрілась з естонськими експертами в галузі освіти

Інклюзивні школи в Україні мають стати престижними – Марина Порошенко зустрілась з естонськими експертами в галузі освіти. навчання, робоча зустріч, центр освіти «innove», інвалідність, інклюзивна освіта, person, posing, group, standing, clothing, smile, people, indoor, man, suit. A group of people posing for a photo

Дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка Марина Порошенко, в рамках експериментального проекту із запровадження інклюзивної освіти в Україні, ініціювала робочу зустріч за участю представників Міністерства освіти і науки України, Міністерства освіти і досліджень Естонії та Цільового центру освіти «INNOVE».

Сторони обговорили практичний досвід впровадження інклюзивної освіти, питання розробки цільових програм навчання для дітей з особливими освітніми потребами відповідно до різних нозологій, також йшлося про налагодження ринку праці для людей з інвалідністю.

Під час дискусії дружина Президента поінформувала естонських гостей про динаміку розвитку експериментального проекту по створенню інклюзивного освітнього середовища в Україні, який реалізується спільними зусиллями Благодійного Фонду Порошенка та Міністерства освіти і науки України. «Інклюзивні школи в Україні мають стати престижними і ми докладаємо для цього максимум зусиль», – зауважила Марина Порошенко.

Українська й естонська делегації домовилися про подальшу планомірну співпрацю та обмін досвідом щодо практичного впровадження інклюзивної освіти.

З української сторони у зустрічі також взяли участь Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей та виконавчий директор Благодійного Фонду Порошенка Олена Безрека.

Делегацію Естонської Республіки представляли Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Герт Антсу, керівник мережі шкіл Міністерства освіти й досліджень Естонії Калле Кюттіс, член правління Фонду «INNOVE» Катрі Таргама, керівник напрямку міжнародного співробітництва Фонду «INNOVE» Леа Орро та радник Фонду «INNOVE» Кайє Піскоп.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*