Голова Київської ОДА: наше завдання зробити послуги центрів реабілітації дітей з інвалідністю доступними для всіх

Голова Київської ОДА: наше завдання зробити послуги центрів реабілітації дітей з інвалідністю доступними для всіх. бровари, дцп, центр реабілітації, діти, інвалідність, person, indoor, table, wall, group, bottle, clothing, ceiling, man, people. A group of people sitting at a table

Голова Київської ОДА: наше завдання зробити послуги центрів реабілітації дітей з інвалідністю доступними для всіх. бровари, дцп, центр реабілітації, діти, інвалідністьПрограми з захисту і турботи для дітей з інвалідністю входять до пріоритету діяльності влади Київщини. Київська обласна державна адміністрація розробила і передає на розгляд обласної ради програму турботи щодо дітей з інвалідністю і, зокрема, щодо дітей із ДЦП. Про це повідомив голова Київської ОДА Олександр Горган під час відвідин Центру реабілітації дітей з інвалідністю у м. Бровари.

Олександр Горган зазначив, що у Київській області більше 6,5 тисяч дітей мають ознаки інвалідності, з них 700 – це діти, які страждають на ДЦП. Водночас в області тільки 5 спеціалізованих центрів, які надають системну допомогу дітям із такими вадами розвитку.

«Наше завдання – зробити послуги таких центрів доступними для всіх дітей. На даний момент близько 400 дітей не охоплені спеціальними програмами догляду і турботи», – зауважує голова КОДА.

За його словами, програма, яку ініціює Київська обласна державна адміністрація, спрямована також на охоплення дітей, які живуть у віддалених районах Київської області. Також у цій програмі значна частина буде присвячена інформаційній кампанії з популяризації роботи Броварського центру реабілітації дітей з інвалідністю та йому подібних.

Очільник Київщини подякував міському голові Броварів Ігорю Сапожку за системну підтримку центру. Він наголосив, що цей центр є тим зразком, на який влада буде орієнтуватися при організації подібних закладів в інших адміністративно-територіальних одиницях області.

Під час свого візиту голова КОДА обговорив питання розвитку центру з його директором Валерієм Іваненком, заступником Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою, народним депутатом України Дмитром Лубінцем, депутатом Київської обласної ради Олегом Іваненком.

На завершення зустрічі вихованці центру разом із педагогами подарували голові Київської ОДА на згадку власноручно вишиту картину.

Київська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*