Марина Порошенко ознайомилася з результатами впровадження інклюзивної освіти в столиці України

Марина Порошенко ознайомилася з результатами впровадження інклюзивної освіти в столиці України. київ, марина порошенко, дитячий садок, особливими освітніми потребами, інклюзивна освіта, person, child, wall, posing, toddler, little, clothing, baby, young, indoor. A group of kids posing for a photo

Марина Порошенко ознайомилася з результатами впровадження інклюзивної освіти в столиці України. київ, марина порошенко, дитячий садок, особливими освітніми потребами, інклюзивна освіта

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала інклюзивний дошкільний навчальний заклад №795 комбінованого типу Деснянського району міста Києва. Наразі в ньому виховується 260 дітей, із яких 37 осіб мають особливі освітні потреби.

Заклад було включено до програми відновлення та виділено з бюджету міста Києва близько 3,5 млн гривень. Також цей дитячий садок став пілотним у впровадженні проекту Українського фонду соціальних інвестицій, який був профінансований Урядом Німеччини в розмірі 3 млн гривень. Із 2017 року цей дошкільний заклад працює на повну потужність.

У ході візиту Перша леді разом із головою Постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганною Старостенко взяли участь в освітньому практикумі «Крок на зустріч до інклюзії». Учасники ознайомилися з реалізацією проекту «Сприяння освіті» (the LEGO Foundation), під час якого розглядалися LEGO-технології в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Освітяни презентували дружині Президента України Стратегію міста Києва та Деснянського району щодо впровадження інклюзивної освіти. На сьогодні в столиці функціонує 127 інклюзивних шкіл, у яких навчається 800 дітей з особливими освітніми потребами.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Одна репліка к “Марина Порошенко ознайомилася з результатами впровадження інклюзивної освіти в столиці України”

  1. Юрiй :

    Грошi виділено з бюджету міста, а вона пiариться, наче сама з власної кишенi дала. Що з того, що вiдвiдала? Це будь хто може.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*