На базі ЦНТУ відкрили перший на Кіровоградщині Центр інклюзивної освіти

На базі ЦНТУ відкрили перший на Кіровоградщині Центр інклюзивної освіти. цнту, центр інклюзивної освіти, особливими освітніми потребами, соціалізація, студент, bicycle, wheel, land vehicle, outdoor, tire, vehicle, bicycle wheel, cart. A bicycle parked on the side of a building

У Центральноукраїнському національному технічному університеті відкрили перший на Кіровоградщині Центр інклюзивної освіти. У ньому студенти з особливими освітніми потребами зможуть здобувати вищу освіту за індивідуальною програмою, а також відвідувати групові лекції та заняття.

Планується, що фахівці вишу та студенти викладатимуть у Центрі на волонтерських засадах. Вони вчитимуть молодь з особливими освітніми потребами навичкам роботи у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, у сфері програмування, обробки інформації, адміністрування сайтів тощо. Важливо, що пройти навчання зможуть не лише студенти чи абітурієнти Центральноукраїнського університету, а кожен охочий. Заняття будуть проводити безкоштовно.

Центр інклюзивної освіти створили в межах соціального проекту “Гідна робота та можливості соціалізації для людей з особливими потребами” Громадського бюджету міста Кропивницького. Над втіленням проекту працювали майже рік.

Міністерство освіти і науки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*