Новосад: Раннє втручання дає можливість упровадити інклюзію вже в дошкільній освіті

Новосад: Раннє втручання дає можливість упровадити інклюзію вже в дошкільній освіті. ганна новосад, дошкільна освіта, особливими освітніми потребами, раннє втручання, інклюзія

Міністр освіти і науки Ганна Новосад вважає, що раннє втручання дає можливість упровадити інклюзію вже в дошкільній освіті.

“Раннє втручання дає можливість упровадити інклюзію вже в дошкільну освіту й потім легше інтегрувати дітей з особливими освітніми потребами у шкільну систему освіти”, – сказала Новосад у своєму відеозверненні до учасників форуму “Навчання без перешкод: як зробити українські школи інклюзивними” у п’ятницю в Києві.

Вона наголосила, що інклюзивне навчання та впровадження інклюзивної освіти залишається пріоритетом для Міносвіти та уряду.

Новосад додала, що важливим питанням, над яким міністерство має намір працювати у 2020 році, – це підготовка вчителів та асистентів, які зможуть на якісному рівні надавати послуги з інклюзивної освіти.

Раннє втручання – міждисциплінарна сімейно-центрована система допомоги дітям раннього віку з порушеннями розвитку та дітям груп біологічного та соціального ризику, спрямована на поліпшення розвитку дитини та підвищення якості життя сім’ї.

Як повідомлялося, в січні Кабінет Міністрів України визначив Міністерство соціальної політики національним координатором з упровадження послуги раннього втручання, а в березні створив Національну раду з питань раннього втручання.

Інтерфакс-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*