Працівники ЦПРПП провели заняття для освітян з теми інклюзії

Працівники ЦПРПП провели заняття для освітян з теми інклюзії. ірц, суми, цпрпп, заняття, інклюзія

Працівники ЦПРПП провели заняття для освітян з теми інклюзії. ірц, суми, цпрпп, заняття, інклюзія

Суми. Працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників (ЦПРП) спільно з Інклюзивно-ресурсним центром (ІРЦ) провели для працівників закладів освіти перший захід із циклу зустрічей «Інклюзія в освіті – місія здійсненна».

Були розглянути питання освітніх труднощів та рівнів підтримки осіб з особливими освітніми потребами, надання корекційних послуг за новими висновками ІРЦ. Також обговорили особливості оформлення документації нового зразка відповідно до Порядку організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти та моделі спільного викладання для успішної взаємодії вчителя та асистента вчителя.

Спікерами зустрічі були директор ЦПРПП Вікторія Закорко, директор Інклюзивно-ресурсного центру Юлія Крикуненко, фахівець ІРЦ Анна Коваленко, психолог і консультант ЦПРПП Ірина Антоненко та Галина Кузнецова.

125 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти мали змогу структурувати інформацію щодо нового законодавства з питань інклюзії, оформлення документації та налагодження співпраці.

Інформаційний портал Сумської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*