Розпочинається набір на безкоштовні курси програмування для дітей з інвалідністю

Розпочинається набір на безкоштовні курси програмування для дітей з інвалідністю. київ, курси програмування, навчання, програміст, інвалідність, piano, sitting, person, musical keyboard, electronics, computer, keyboard. A person sitting at a table in front of a keyboard

Київ. Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю розпочинає набір на безкоштовні курси професійної орієнтації з комп᾽ютерного програмування для дітей з інвалідністю.

Як наголошує Департамент соціальної політики, професія програміста у сучасному світі є дуже популярною та перспективною, адже вона забезпечує високий дохід та можливість працевлаштування у провідних світових компаніях.

Навчання складається з базового курсу «Основи програмування» (3 тижні: 3 години двічі на тиждень) та основного курсу «Методики та напрямки програмування» (6 місяців занять за індивідуальними програмами).

Початок навчання – середина квітня.

Умови запису на курси: дитина з інвалідністю віком від 13 до 18 років, що зареєстрована та проживає в Києві. Серед іншим вимог – повністю збережена розумова діяльність дитини, рухова діяльність її рук, збережений зір та слух (або незначні їхні відхилення), здатність до самообслуговування.

Для запису на курси необхідно заповнити анкету за посиланням.

Київська міська державна адміністрація

2 реплік к “Розпочинається набір на безкоштовні курси програмування для дітей з інвалідністю”

  1. Ірина :

    Доброго дня.А якщо дитина-інвалід живе у м. Суми, чи можна записатися на курси, чи можливо проходити курси онлайн або по скайпу? Він теж дуже хоче займатися, а подібних курсів у Сумах немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*