У Рівному реалізовують унікальний проект для людей з інвалідністю

У Рівному реалізовують унікальний проект для людей з інвалідністю. рівне, кухар-кондитер, проект іди і роби, соціалізація, інвалідність

У Рівному реалізовують унікальний проект для людей з інвалідністю. рівне, кухар-кондитер, проект іди і роби, соціалізація, інвалідність

За підтримки міської влади у Рівному реалізовується проект «Іди і роби». Така ідея є унікальною для всієї України. Адже це вперше, коли у Центрі профтехосвіти Державної служби зайнятості набрали групу з восьми людей, які перебувають на обліку в Центрі реабілітації Інвалідів та Дітей «Крок».

Вони обрали для себе професію кухаря-кондитера та проходять навчання за цією спеціальністю. Надзвичайно важливо, що ці люди вивчають не тільки теоретичну базу, а проходять виробничу практику, яка максимально спрямована на їх майбутнє працевлаштування.

Студенти, вихованці «Кроку», забезпечені всіма навчальними матеріалами, проходять реабілітацію з психологами та проживають в гуртожитку.

«Після завершення навчання ми плануємо зареєструвати їх підприємцями, щоб вони започаткували спільну справу, яка буде приносити їм, як моральне, так і матеріальне заохочення. Зараз пропрацьовуємо різні варіанти, адже соціалізація людей з інвалідністю – це основа повноцінного розвитку нашого міста», – сказав міський голова Рівного Олександр Третяк.

“Рівне вечірнє”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*