У Тлумачі відбулось урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру (ФОТО)

У Тлумачі відбулось урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру (ФОТО). ірц, тлумач, особливими освітніми потребами, соціалізація, інвалідність

У Тлумачі відбулось урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру. ірц, тлумач, особливими освітніми потребами, соціалізація, інвалідність

У понеділок, 21 вересня, за участю керівництва районної державної адміністрації, районної ради, міської ОТГ, окремих депутатів, освітян у місті Тлумач відбулось урочисте відкриття – комунальної установи «Тлумацький районний інклюзивно-ресурсний центр Тлумацької районної ради Івано-Франківської області».

Варто зазначити, що центр, був утворений з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу. В ІРЦ працюватимуть практичний психолог, вчитель дефектолог-логопед та вчитель психолог, вчитель реабілітолог, котрі допомагатимуть дітям із особливими освітніми потребами вчитися та соціалізуватися. Тут опікуватимуться дітьми з інвалідністю віком від 2 до 18 років, надаватимуть консультації та підтримку батькам і педагогам.

В інклюзивно-ресурсному центрі обладнані декілька кабінетів, які оснащено відповідними засобами, предметно-ігровим, розвитковим та корекційним середовищем.

Голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський зазначив, що головне завдання – аби діти відчували себе щасливими. Вихованці закладу повертаються до якісного життя, соціалізуються, навчаються тому, що раніше їм було недоступне.

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*