У Вінниці діє більше півсотні класів для особливих дітей

У Вінниці діє більше півсотні класів для особливих дітей. вінниця, доступність, особливими освітніми потребами, школа, інклюзивний клас, screenshot, design, cartoon, graphic, poster, sign. A close up of a sign

У Вінниці діє більше півсотні класів для особливих дітей. вінниця, доступність, особливими освітніми потребами, школа, інклюзивний клас

У школах Вінниці діють 62 класи облаштованих для дітей з особливими потребами та 17 груп в дитячих садках. Про це повідомляє мер міста на власній сторінці у Фейсбук.

“У 2015 році ми відкрили у Вінниці перші інклюзивні класи. Можливість виховуватись, навчатись та розвиватись разом з однолітками важлива для дітей з особливими освітніми потребами. І сьогодні у наших садочках та школах – 17 груп та 62 класи з інклюзивною формою навчання. Також у минулому році розпочав роботу Інклюзивно-ресурсний центр №1, який фахово допомагає таким родинам.

Забезпечити комфортне освітнє середовище для усіх дітей – це пріоритет будь-якої громади. Тому будемо створювати відповідні умови для юних мешканців нашого міста, збільшуючи кількість інклюзивних груп та класів та підвищуючи доступність освітніх закладів” – йдеться у дописі чиновника.

Vinbazar.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*