В яких дитячих садочках Києва відкриють інклюзивні групи

В яких дитячих садочках Києва відкриють інклюзивні групи. київ, дитячий садочок, дошкільна освіта, особливими освітніми потребами, інклюзивна група

В яких дитячих садочках Києва відкриють інклюзивні групи. київ, дитячий садочок, дошкільна освіта, особливими освітніми потребами, інклюзивна групаВ яких садочках з’являться нові групи для дітей з особливими освітніми потребами

У Голосіївському районі столиці два санаторні дитячі садочки перетворять у дошкільні заклади та відкриють інклюзивні групи, інформує SOCPORTAL.INFO.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Змінять тип та найменування дошкільних навчальних закладів на заклад дошкільної освіти № 41 та заклад дошкільної освіти комбінованого типу № 640. Таке рішення підтримали 67 депутатів.

У столиці за останні роки фактично вдалось ліквідувати чергу до садочків серед мешканців Києва завдяки будівництву та реконструкціям старих закладів дошкільної освіти, а іноді і, як у випадку із ЗДО № 41, за рахунок зміни типу закладу. Водночас зміна типу закладу дає можливість отримувати якісну освіту, зокрема, і дітям з особливими освітніми потребами, – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він розповів, що у закладі дошкільної освіти № 640 будуть функціонувати спеціалізовані групи для забезпечення права вибору батьками різних форм організації виховного, навчального, корекційно-розвиткового процесів для дітей із порушеннями мовлення, інтелектуальними порушеннями, затримкою психічного розвитку.

У дошкільному навчальному закладі № 640 у 12 групах здобувають дошкільну освіту і отримують корекційно-розвиткові послуги 160 вихованців із порушеннями мовлення, інтелекту, затримкою психічного розвитку. Це вимагає утворення груп загального розвитку, компенсуючого типу, інклюзивних, сімейних, прогулянкових, у яких забезпечується дошкільна освіта відповідно з урахуванням стану здоров’я дітей, їхнього розумового, психологічного та фізичного розвитку, – підкреслив Валентин Мондриївський.

Ярослава Золотько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*