З початку року понад 20 мешканців Кіровоградщини з інвалідністю здобули нові професії

З початку року понад 20 мешканців Кіровоградщини з інвалідністю здобули нові професії. кіровоградщина, професія, підприємство, центр зайнятості, інвалідність, person, book, indoor, shelf, clothing. A young girl sitting in front of a book shelf

Протягом січня-квітня 2020 року за направленням центрів зайнятості області професійне навчання проходили 23 особи з інвалідністю з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації. Для організації професійного навчання осіб даної категорії використовувалась база 3-х навчальних закладів та 11 підприємств області, інформує Кіровоградський обласний центр зайнятості.

У січні-квітні 2020 року професійне навчання осіб з інвалідністю проводилось за 12 професіями, спеціальностями та напрямами. Професійне навчання осіб з інвалідністю проводилося за професіями кухара, продавця продовольчих товарів та продавця-консультанта, масажиста, слюсаря-ремонтника, оператора комп’ютерного набору, напрямками підприємницької діяльності у сфері малого бізнесу та дотримання безпечного ведення робіт тощо.

За груповою формою в навчальних закладах проходили навчання 10 осіб, з них 1 – в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Постійно організовується професійне навчання осіб з інвалідністю безпосередньо на виробництві з метою адаптації їх на робочому місці та набуття практичних навичок. У такий спосіб проходили навчання 13 осіб з інвалідністю на підприємствах області.

Працевлаштовані на підприємства регіону після проходження професійного навчання 13 осіб.

Відділ організації професійного навчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*