«Інформаційні технології – шанс на працевлаштування людей з інвалідністю»

1 10 IS188-031 S. проекту, тестувальника, інформаційних технологій

Шановні учасники!

Якщо Ви хочете знайти новий шлях до самореалізації, покращити своє матеріальне становище, отримати нові знання та освоїти нову професію, ми запрошуємо Вас взяти участь у цьому проекті!

Мета проекту: створити можливості для людей з особливими потребами працювати дистанційно в сфері інформаційних технологій.

Ми пропонуємо навчання за такими професіями: веб-дизайнер, тестувальник (необхідно обрати один з двох запропонованих професій).

Специфіка роботи:

Веб-дизайн — галузь веб-розробки і різновид дизайну, до завдання якого входить проектування призначених для користувача веб-інтерфейсів для сайтів або веб-застосунків. Веб-дизайнери проектують логічну структуру веб-сторінок, продумують найзручніші рішення подачі інформації, а також займаються художнім оздобленням веб-проекту. В результаті перетину двох галузей людської діяльності грамотний веб-дизайнер повинен бути знайомий з останніми веб-технологіями і володіти відповідними художніми якостями.

Робота тестувальника є творчою дослідницькою роботою, яка є дуже відповідальною та важливою, оскільки від неї залежить, чи отримає споживач якісний продукт. Особливістю професії є можливість віддаленої роботи, причому відстань часто не має значення (тестувальник може знаходитися в іншому місті або країні по відношенню до замовника). Необхідними якостями тестувальника є логічне мислення, гарна пам’ять, вміння вчитися, швидко переключатися з одного типу завдань на інший. Не менш важливі для тестувальника є уважність, терпіння, наполегливість, оскільки перед ним стоїть завдання представити себе на місці майбутнього користувача і відповідно до поставленого замовником завдання ретельно перевірити продукт.

Вимоги: Навчатися та працювати за професією веб-дизайнера або тестувальника можна вдома, тобто здійснювати це віддалено в зручних та звичних для себе умовах.

Ініціативна група проекту буде намагатися привернути увагу до проекту якомога більшого кола роботодавців і створити умови для самореалізації людей з інвалідністю. Але всі ми повинні розуміти, що на ринку праці існує конкуренція і кожному необхідно своїми здібностями, знаннями, а потім і досвідом доводити свою конкурентоздатність.

Умови участі:

Якщо ви бажаєте прийняти участь у даному проекті, ви маєте:

До 18 вересня 2012 року надіслати заповнену форму анкети за адресою: (Благодійний фонд розвитку комп’ютерних та інформаційних технологій для інвалідів “АІК” (www.aik.ua))

Обрання учасників проходитиме на конкурсній основі. Рішення буде прийматися робочою групою проекту шляхом обрання найкраще заповнених анкет та співбесіди.

Чекаємо на ваші заявки, та бажаємо успіхів!

Благодійний фонд розвитку комп’ютерних та інформаційних технологій для інвалідів “АІК”

Одна репліка к “«Інформаційні технології – шанс на працевлаштування людей з інвалідністю»”

  1. Инна :

    если я не учила веб дизайн, но очень хочу научится и работать в этой сфере, что мне делать?и где пройти учебу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*