На Прикарпатті розроблятимуть програму сприяння реалізації товарів, виготовлених інвалідами

1 15 file1597764 6c9abc85 1. інвалідів

Голова постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань праці та соціального захисту населення Галина Ляхович провела засідання комісії з надання підприємствам та організаціям області, які засновані громадськими організаціями інвалідів, дозволу на право користування пільгами з оподаткування.

Комісія розглянула заяву підприємства об’єднання громадян “Івано-Франківський спортивно-культурний центр “Бліц” шахової асоціації незрячих України” і прийняла рішення про надання йому дозволу на право користування пільгами з оподаткування до 1 січня 2015 року.

Основним видом діяльності підприємства є виробництво паперової та блочно-книжної продукції. На підприємстві працює 3 інваліди з вадами зору. Завданням підприємства є залучення людей з вадами зору до суспільно корисної праці та випуск продукції з високими споживчими властивостями.

З метою покращення фінансового становища таких підприємств в області розробляється програма щодо сприяння реалізації товарів, які виготовляються громадськими організаціями інвалідів.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*