Знайти роботу для інвалідів непросто, але можливо

1 16 2 30962 2. інвалідністю, інвалідів

  1 16 2 30962 1Незважаючи на складну суспільно-економічну ситуацію в регіоні, Маріупольський міський центр зайнятості працює над головним завданням – разом з роботодавцями вирішує проблему працевлаштування жителів Маріуполя. Для кожної людини, яка залишається без роботи, важлива небайдужість оточуючих, увага та своєчасна допомога, а для людей з інвалідністю пошук роботи ускладнюється ще й певними фізичними обмеженнями. Пошук роботи для цієї категорії громадян ведеться з урахуванням рекомендацій МСЕК. На жаль, вакансії для інвалідів, надані роботодавцями – це, здебільшого, вакансії, що не потребують спеціальної підготовки, передбачають виконання некваліфікованої праці.

Всі інваліди, що звернулися до центу зайнятості, отримали інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, брали участь в різноманітних семінарах. Результатом такої роботи є працевлаштування в поточному році 21 особи з інвалідністю, в тому числі дві особи з інвалідністю започаткували власну справу. Для підвищення своєї конкурентоспроможності на ринку праці 11 інвалідів проходили профнавчання.

Вдалим прикладом успішного працевлаштування є Анатолій Фомін, інвалід 3 групи, який звернувся до центру зайнятості в зв’язку із звільненням з металургійного комбінату, де мали місце зміни в організації виробництва. Слід відмітити високу особисту мотивацію Анатолія, який завжди уважно прислухався до рекомендацій особистого консультанта, відвідував всі семінари, неформально поставився до виконання індивідуального плану працевлаштування. За направленням центру зайнятості успішно пройшов співбесіду у відділі кадрів Маріупольського ремонтно-механічного заводу та був працевлаштований слюсарем-ремонтником.

Кожний випадок працевлаштування безробітного спеціалістами центру зайнятості сприймається як особисте досягнення, так приємно порадіти за людей, яким вдалося допомогти.

Маріупольський міський центр зайнятості

Донецька обласна служба зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*