Безробітні допомагатимуть незрячим

1 08 1 file1416053 3cfb3ee5 1. безробітних

Громадські роботи є видом суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади, які організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб і виконуються ними на добровільних засадах.

Фінансування громадських робіт здійснюється за рахунок коштів бюджету міста Луцька та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Луцьким міським центром зайнятості та Волинським осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації людей з вадами зору «Генерація успішної дії» були організовані громадські роботи для безробітних, зареєстрованих в Луцькому міському центрі зайнятості.

15 безробітних допомагали інвалідам по зору супроводжуючи їх для виконання щоденних необхідних потреб, які включали в себе: супровід в поліклініки, аптеки, магазини, ринки, державні установи, на транспорті. Загальна сума витрат на заробітну плату цим особам склала майже 37 тисяч гривень.

У документі наголошується, що на сьогоднішній день потреба в супроводі сторонніх для інвалідів по зору залишається актуальною. Тому цьогоріч луцькі безробітні продовжать допомагати незрячим.

www.0332.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*