Без обмежень: у Долинській відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю

Без обмежень: у Долинській відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. долинська, роботодавець, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Без обмежень: у Долинській відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. долинська, роботодавець, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

30 листопада у Долинській районній філії обласного центру зайнятості для громадян з інвалідністю відбулася низка заходів, серед яких і ярмарок вакансій.

Представниками роботодавців, які узяли участь у заході, були запропоновані такі вакансії: електрослюсар з ремонту устаткування (КП «ЦЕНТР»), машиніст насосних установок (Долинський міськкомунгосп), соціальний робітник (територіальний центр соціального обслуговування). Вони розповіли про специфіку діяльності вищезазначених підприємств, установ та організацій, вимоги до потенційних працівників, умови праці й рівень її оплати, а також провели з ними індивідуальні співбесіди для визначення рівня професійної компетенції.

За підсумками ярмарку вакансій, одна відвідувачка, була запрошена до районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) безпосередньо на підприємство для проходження співбесіди з роботодавцем щодо вирішення питання майбутнього працевлаштування.

Учасників інформаційного заходу, що відбувся цього ж дня, ознайомили з перспективами зайнятості осіб даної категорії, додатковими гарантіями працевлаштування та соціальними послугами, які надає державна служба зайнятості.

Також учасники інформаційного заходу мали можливість обмінятися досвідом з пошуку роботи, проаналізувати причини, унаслідок яких їм не вдалося знайти роботу, а також визначали способи їх усунення. Обговорювали безробітні й професійні цілі та шляхи їх реалізації.

Сподіваємось, що проведені заходи допоможуть особам з інвалідністю знайти себе на ринку праці, а роботодавцям – пристосувати робочі місця саме для такої категорії працівників.

Світлана Щербіна, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Долинської районній філії обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*