Без обмежень: в Олександрії відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю

Без обмежень: в Олександрії відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність, person, indoor, clothing, computer, sitting, group, whiteboard, lecture, laptop, people. A group of people sitting in a room

Без обмежень: в Олександрії відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Нещодавно в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю.

Присутні роботодавці, які створили робочі місця для працевлаштування зазначених громадян, розповіли про умови та оплату праці, вимоги до претендентів на вакансії.

Шукачам роботи пропонували вакансії: ТОВ «Олександрійська машинобудівна група» – інженер-конструктор, менеджер (управитель) з маркетингу, КП «Благоустрій» – двірник, озеленювач, робітник з благоустрою, ТОВ «НВО «ОКРОС» – інженер-конструктор, ФОП Кузнецова В.І (піцерія «Челентано») – мийник посуду та інші.

Без обмежень: в Олександрії відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Під час заходу усі бажаючі мали змогу ознайомитись із умовами праці та її оплати, знайти прийнятні робочі місця, пройти співбесіди з представниками роботодавців, отримати консультації фахівців міськрайонного центру зайнятості щодо того, як зорієнтуватися на ринку праці, ефективно шукати роботу та презентувати себе роботодавцям.

Відвідувачам ярмарку вакансій, які зацікавилися запропонованою роботою, представники роботодавців запропонували відвідати підприємства для більш детального ознайомлення з умовами та характером майбутньої роботи.

У заході також узяли участь фахівці Олександрійського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, управління праці та соціального захисту населення Олександрійської міської ради, які надали інформацію про послуги для осіб з інвалідністю щодо навчання, перенавчання та реабілітації, а також правової підтримки.

Цікаву програму підготувала та провела психолог «Олександрійського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», про досягнення людей з інвалідністю в різних сферах життя, про силу волі та силу духу.

Сподіваємось, що проведений захід допоможе особам з інвалідністю знайти себе на ринку праці, а роботодавцям – пристосувати робочі місця саме для такої категорії працівників.

Тетяна Балдачевська, заступник начальника взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*