Декада зайнятості для осіб з інвалідністю

Декада зайнятості для осіб з інвалідністю. донецька область, воєнний стан, декада зайнятості, служба зайнятості, інвалідність, person, sitting, laptop, computer, clothing, working, people, older. A group of people sitting at a table using a laptop computer

До Міжнародного дня людей з інвалідністю фахівці служби зайнятості Донецької області розпочали загальнообласну декада зайнятості для людей з інвалідністю, яка пройде з 21 по 30 листопада.

Для цієї категорії громадян буде проведена низка онлайн-заходів, направлених на всебічну допомогу у пошуку роботи та підвищенні їх конкурентоспроможності на ринку праці під час воєнного стану.

Під час декади будуть проведені інформаційно-консультаційні та профорієнтаційні заходи, ярмарки вакансій для осіб з інвалідністю та роботодавців за участю представників сторін соціального діалогу, місцевих органів влади, громадських організацій та інших установ. Учасники дізнаються про актуальні пропозиції роботи, умови праці та заробітної плати, корисні онлайн-сервіси з пошуку роботи та підтримку підприємців під час воєнного стану.

За додатковою інформацію звертайтесь до центрів зайнятості за телефонами «гарячих ліній» https://bit.ly/3rLgZtT або до Call-центру Донецької обласної служби зайнятості 0 800 33 61 67

Єдиний портал вакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua.

Чат-бот Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram – https://bit.ly/2UnnJwh.

Донецький обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*