Завершився фестиваль творчості дітей та молоді «БАРВИ НАДІЇ»

Завершився фестиваль творчості дітей та молоді «БАРВИ НАДІЇ». київ, суспільство, фестиваль барви надії, інвалідність, інтеграція

Завершився фестиваль творчості дітей та молоді «БАРВИ НАДІЇ». київ, суспільство, фестиваль барви надії, інвалідність, інтеграція

18 листопада відбулося урочисте закриття фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «БАРВИ НАДІЇ». Церемонія закриття проходила у Центрі по роботі з дітьми та молоді за місцем проживання Печерського району міста Києва «Молоді серця».

«Барви Надії» – це традиційний та однин із найбільш масових районних заходів для дітей та молоді з інвалідністю, який проводиться до Міжнародного дня людей з інвалідністю (3 грудня).

Головною метою проведення фестивалю є соціальна адаптація та інтеграція в суспільство дітей та молоді з інвалідністю. Учасники фестивалю: діти та молодь віком від 4 до 35 років, які проживають у Печерському районі міста Києва.

Оголошення результатів фестивалю проводила директорка Печерського районного у місті Києві центру соціальних служб Олена Янчук, яка повідомила, що переможцями стали всі учасники та відзначила високий рівень майстерності творчих робіт та виступів.

Сюрпризом для дітей стали солодкі подарунки та фокус шоу, які надала громадська організація «Театраліум-ЮА», а громадська організація «Інтегрум» подарувала дітям шопери з патріотичною символікою, які будуть їм у нагоді для прогулянок на вулиці.

Висловлюємо подяку за допомогу в проведенні фестивалю та наданні подарунків: ГО «Театраліум-ЮА», ГО «Інтегрум» та Печерській районній організації товариства Червоного хреста України в м. Києві.

Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*