Для жінки з інвалідністю, яка переїхала з Донецької області знайшли підходящу роботу

Для жінки з інвалідністю, яка переїхала з Донецької області знайшли підходящу роботу. переселенка, працевлаштування, роботодавець, служба зайнятості, інвалідність

Для жінки з інвалідністю, яка переїхала з Донецької області знайшли підходящу роботу. переселенка, працевлаштування, роботодавець, служба зайнятості, інвалідність

Фахівці служби зайнятості приділяють особливу увагу працевлаштуванню громадян, які мають інвалідність. Адже трудова діяльність для людини є важливою умовою життєдіяльності і дозволяє усвідомлювати свою значимість в сучасному суспільстві. Є не лише способом, економічно себе забезпечити, а й можливістю реалізації своїх здібностей, зокрема і творчих.

Фахівці служби зайнятості розуміють, що людям з інвалідністю доводиться задіювати всі свої фізіологічні та емоційні ресурси, щоб адаптуватися на ринку праці.

Так, цьогоріч за сприяння Черкаської районної філії обласного центру зайнятості знайти нове робоче місце змогли 55 людей з інвалідністю! Яскравим прикладом є історія Ольги Кононенко – вимушеної переселенки з інвалідністю з міста Торез Донецької області. Ольга Валеріївна разом з родиною була вимушена покинути свою домівку і адаптуватися на новому місці в селі Хутори Черкаського району.

«Навіть після вимушеного переїзду, — розповідає Ольга Валеріївна, — намагаюся жити повним життям та шукати роботу».

Пані Ольга звернулась за допомогою до фахівців Черкаської районної філії, де отримала інформацію про стан місцевого ринку праці, поради в підготовці резюме та перелік роботодавців, до яких варто звернутися та пройти співбесіду.

Завдяки наполегливості, вдалому резюме, яке потрапило в руки роботодавця, який мав потребу у такому працівнику, Ольга Валеріївна за короткий час повернулася до трудової діяльності і нині має постійну зайнятість і стабільний заробіток, а ТОВ «СЕНТРАЛ ФІШ» – працелюбного майстра.

«Для кожної людини дуже важливо знайти себе в улюбленій справі та відчувати свою значимість для суспільства, особливо це стосується людей з інвалідністю. З такими клієнтами ми працюємо за окремим алгоритмом, адже для них підходяща робота – це та, що, в першу чергу, передбачає належні умови праці», — зауважує директор Черкаської районної філії Олександр Гриценко.

Черкаська районна філія ОЦЗ

Черкаський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*