На Знам’янщині безробітна стала частиною команди лідера українського FMCG-ринку

На Знам’янщині безробітна стала частиною команди лідера українського FMCG-ринку. працевлаштування, роботодавець, співбесіда, центр зайнятості, інвалідність

На Знам’янщині безробітна стала частиною команди лідера українського FMCG-ринку. працевлаштування, роботодавець, співбесіда, центр зайнятості, інвалідність

Двадцятисемирічній мешканці села Казарня Кіровоградської області Валерії Аліфановій, через низку життєвих обставин, довелося переїхати до міста Знам’янки. Після переїзду дівчина зіштовхнулась з низкою побутових проблем, однією з головних була проблема власного працевлаштування.

Зі слів Валерії, на самостійні пошуки роботи вона не мала наміру витрачати час, тому одразу звернулась до Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Під час спілкування з фахівцем служби зайнятості, жінка повідомила, що вона бажає знайти роботу за професією швачки, за якою має певний досвід.

Незважаючи на затребуваність цієї професії на ринку праці, на момент звернення Валерії підходящого місця роботи для неї не було. Важко було не помітити, що молода жінка, незважаючи на власні проблеми зі здоров`ям, мала непереборне бажання знайти будь-яку роботу. Головна умова – робота за місцем проживання та вчасно виплачена заробітна плата, адже Валерія прагнула бути фінансово незалежною.

Перебуваючи на обліку у службі зайнятості, Валерія активно шукала роботу: була постійним учасником різнопланових заходів, дослухалась до рекомендацій особистого консультанта, адже прагнула якнайшвидше працевлаштуватись. Участь у заходах допомогли їй опанувати навички співбесіди з роботодавцем та набути впевненості в собі.

Невдовзі, з урахуванням рекомендацій індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю, Валерії було запропоновано спробувати себе у сфері торгівлі на посаді «Укладальник-пакувальник», що була актуальна в одному з місцевих супермаркетів мережі ТОВ «АТБ-Маркет».

Спершу ця вакансія викликала у молодої дівчини чимало запитань, але під час співбесіди з представником роботодавця вона отримала на них вичерпні відповіді і погодилася на пропозицію роботи. Після проходження медичного огляду та отримання санітарної книжки, Валерія була працевлаштована.

«Вже понад місяць я працюю в супермаркеті. Я задоволена, адже маю роботу, у якій можу себе реалізувати, гарний колектив та вчасно виплачену заробітну плату. Тож я вдячна долі та фахівцям служби зайнятості за допомогу, яку вони мені надали», – говорить колишня безробітна.

Таким чином, Валерія Аліфанова отримала роботу, на яку вона так чекала. Звичайно, як і у багатьох людей, у неї багато переживань щодо власного майбутнього. Проте, у дівчини є велика віра в свої сили та краще майбутнє. Тож побажаємо їй вдалої професійної стежини.

Тетяна Кудрявцева, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*