До успіху без перешкод: У Олександрії відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

До успіху без перешкод: У Олександрії відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність, person, indoor, computer, clothing, people, laptop, group, woman, whiteboard, family. A group of people sitting at a table

До успіху без перешкод: У Олександрії відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Нещодавно у Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.

Присутні роботодавці, які створили робочі місця для працевлаштування осіб з інвалідністю, розповіли про умови та оплату праці, а також вимоги до претендентів на вакансії.

На ярмарку пропонувались такі вакансії: КП «Благоустрій» – двірник, озеленювач, робітник з благоустрою, МП «Неємія» – двірник, МКЛПУ Стоматологічна поліклініка – лікар-стоматолог, ФОП Кузнецова В.І (піцерія «Челентано») – мийник посуду.

Фахівці Управління праці та соціального захисту населення Олександрійської міської ради надали особам з інвалідністю інформацію про послуги щодо навчання, перенавчання та реабілітації.

До успіху без перешкод: У Олександрії відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Для гостей та учасників ярмарку вакансій фахівці Олександрійської центральної бібліотечної системи підготували та провели цікавий семінар (з демонстрацією слайд-шоу) про інвалідів, які досягли успіхів в різних галузях, в тому числі про українських паралімпійців.

У свою чергу фахівці центру зайнятості розповіли особам з інвалідністю про послуги служби зайнятості щодо пошуку роботи.

За підсумками заходу один відвідувач зацікавився пропозицією роботи.

Сподіваємось, що проведений захід допоможе особам з інвалідністю знайти себе на ринку праці, а роботодавцям – пристосувати робочі місця саме для такої категорії працівників.

О. Дмитрієнко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський регіональний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*