Місячник сприяння зайнятості в області триває

Місячник сприяння зайнятості в області триває. зайнятості, clothing, person, indoor, table, man, woman, room, conference room. A group of people in a room

_1_28_3_4272852745У рамках Місячника сприяння зайнятості інвалідів за участі представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації 24 листопада 2016 року Долинським районним центром зайнятості для громадян зазначеної категорії проведено День відкритих дверей.

У його рамках відбувся, зокрема тренінг-семінар «Відчуй себе впевнено», спрямований на допомогу особам з особливими потребами у самопізнанні, подоланні невпевненості, підвищення їх мотивації до праці, формування у них навичок впевненої поведінки на ринку праці та ін. Учасники заходу мали можливість розкрити та усвідомити свої внутрішні особистісні ресурси, оволодіти навичками пошуку роботи, дізнатися про прийоми ефективного спілкування, набути впевненості, навчитися правильно ставити цілі і визначати оптимальні шляхи їх досягнення тощо.

Крім цього, присутні отримали актуальну інформацію про стан місцевого ринку праці, перспективи працевлаштування громадян з інвалідністю на підприємства міста та району, соціальні послуги, які надає служба зайнятості клієнтам, зокрема, її можливості щодо підбору підходящої роботи, організації професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру тощо.

Про пільги, на які мають право особи з інвалідністю, зокрема, про умови надання субсидій на житлово-комунальні послуги, забезпечення санаторно-курортними путівками для реабілітації, забезпечення транспортом та ін. поінформувала присутніх головний спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Литвиненко.

Цього ж дня за участі КП «Центр», КП «Долинський міськкомунгосп», ВАТ «Долинський комбікормовий завод» відбувся ярмарок вакансій, в результаті якого 4 особи направлено на підприємства для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на робочих місцях.

На завершення заходу, усі учасники обмінялися думками та були вдячні за отриманий заряд впевненості в собі, власних силах та можливостях, а також виявили бажання якнайшвидше знайти роботу та стати повноцінними членами суспільства.

С. Щербіна, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Долинського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*