На вебінарі для роботодавців розглядали питання працевлаштування осіб з інвалідністю

На вебінарі для роботодавців розглядали питання працевлаштування осіб з інвалідністю. бахмут, вебінар, працевлаштування, роботодавець, інвалідність

На вебінарі для роботодавців розглядали питання працевлаштування осіб з інвалідністю. бахмут, вебінар, працевлаштування, роботодавець, інвалідність

18 листопада в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся вебінар для роботодавців на тему: «Правові аспекти працевлаштування осіб з інвалідністю». Захід за допомогою сервісу ZOOM провела завідувачка сектору рекрутингу Марія Мустафєєва. На запрошення фахівців служби зайнятості долучилися 12 представників кадрових служб роботодавців та самих керівників підприємств міста.

«Привернення уваги суспільства до проблем людей з інвалідністю, надання допомоги у пошуку роботи та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці – одна з основних задач служби зайнятості», – наголосила ведуча онлайн-семінару.

Для ознайомлення із ситуацією на ринку з працевлаштування осіб з інвалідністю фахівчинею служби зайнятості наведено вичерпну інформацію з початку року та окреслено основні напрямки діяльності щодо забезпечення зайнятості даної категорії громадян. Так, за 10 місяців 2020 року фахівцями Бахмутського центру зайнятості проведено 74 семінари за участю 532 роботодавців, зокрема щодо працевлаштування осіб з інвалідністю. За цей же період була працевлаштована 61 особа з числа безробітних осіб з інвалідністю. Неабияку роль відіграє інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями щодо ведення соціально відповідального бізнесу.

Окрему увагу роботодавців було зосереджено на питанні виконання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю. передбаченого статтею 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні». Також учасникам вебінару нагадали про заохочення роботодавців, які створюють робочі місця для працевлаштування осіб з інвалідністю.

Сайт Бахмутської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*