У Маріуполі пройшов Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю (ФОТО)

У Маріуполі пройшов Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю (ФОТО). мариуполь, безробітний, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

У Маріуполі пройшов Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. мариуполь, безробітний, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

20 листопада в Маріупольському міському центрі зайнятості пройшов Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю у форматі ZOOM-конференції. Безробітним пропонували більше 400 вакансій від містоутворюючих підприємств, корисні поради і консультації з питань пошуку роботи та навчання за актуальними на ринку праці професіями.

Захід пройшов в рамках Загальнообласної Декади зайнятості для людей з інвалідністю.

Шукачі роботи ознайомилися з вакансіями для осіб з інвалідністю маріупольських роботодавців: ПрАТ “МК Азовсталь”, АТ “ДТЕК Донецькі електромережі”, ТОВ “Метінвест-Промсервіс”, ТОВ “ТРАНСТЕХ” та багато інших, а також міст і районів області та в цілому по Україні.

Підприємства презентували свої робочі місця, найбільш затребувані серед яких: слюсар-ремонтник, підсобний робітник, оператор комп’ютерного набору, машиніст екскаватора тощо. Соціальні партнери інформували учасників ярмарку про соціальний захист осіб з інвалідністю.

В рамках Ярмарку фахівці центру зайнятості надавали консультації з питань працевлаштування, організації підприємницької діяльності, можливостей професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, у тому числі дистанційно та на онлайн-платформах, запису відеорезюме та з інших послуг. Для осіб з вадами слуху працював сурдоперекладач.

Маріупольський міський центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*