Об’єднуємо зусилля для зайнятості кожного: в Онуфріївці відбулась ділова щодо працевлаштування людей з інвалідністю

Об’єднуємо зусилля для зайнятості кожного: в Онуфріївці відбулась ділова щодо працевлаштування людей з інвалідністю. онуфріївка, ділова зустріч, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність, indoor, clothing, table, person, computer, floor, woman, human face, laptop, furniture. A group of people sitting at a desk with a laptop

Об’єднуємо зусилля для зайнятості кожного: в Онуфріївці відбулась ділова щодо працевлаштування людей з інвалідністю. онуфріївка, ділова зустріч, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Підвищення рівня зайнятості та соціального захисту людей з інвалідністю – питання, яке обговорювалось під час ділової зустрічі з роботодавцями, що відбулася в Онуфріївській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відкриваючи засідання, Наталія Супрун, директор Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості, зазначила: «На сьогодні питання зайнятості громадян з інвалідністю, є вкрай актуальним. Тому служба зайнятості приділяє значну увагу цій категорії громадян, у плані надання їм адресних соціальних послуг. З цією метою для клієнтів зазначеної категорії обладнане робоче місце для їх обслуговування, забезпечено вільний доступ до всіх джерел інформації, пов’язаної з працевлаштуванням. Особисті консультанти з числа досвідчених фахівців надають цим громадянам психологічну підтримку та разом з ними визначають оптимальні шляхи їхнього працевлаштування».

Директор районної філії, проінформувала присутніх про ситуацію, яка склалася на місцевому ринку праці, соціальні послуги державної служби зайнятості, зокрема у напрямку забезпечення зайнятості осіб з інвалідністю, нормативно-правове регулювання у сфері працевлаштування громадян зазначеної категорії тощо.

Упродовж цього року на обліку в Онуфріївській районній філії перебувало близько 20 безробітних громадян – осіб з інвалідністю, питання працевлаштування яких вирішувати на сьогодні дуже складно. Саме тому й виникла потреба в проведенні ділової зустрічі з роботодавцями району з даного питання.

Н. Супрун акцентувала увагу присутніх на тому, що особи з інвалідністю, які бажають працювати, мають право, які і всі інші шукачі роботи, на отримання соціальних послуг, що їх надає Державна служба зайнятості. Але щоб дані послуги були ефективними, а працевлаштування – раціональним, служба зайнятості вирішує питання зайнятості таких громадян, насамперед, через індивідуальний підхід, і в такий спосіб сприяє їхньому поверненню до активної трудової діяльності.

Після обговорення питань учасники ділової зустрічі були ознайомлені з професійно-кваліфікаційним складом осіб з інвалідністю, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, для подальшого можливого сприяння в їх працевлаштуванні.

За результатами проведеної ділової зустрічі учасниками схвалено рекомендації щодо подальшої співпраці в напрямку працевлаштування осіб з інвалідністю. Досягнуто домовленості про працевлаштування одного безробітного зазначеної категорії до ФГ «Головченко і син» за професією «бухгалтер».

Світлана Яцун, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*