Особлива піца: в одному з чернігівських ресторанів на кухні працює юнак з інвалідністю (ВІДЕО)

Особлива піца: в одному з чернігівських ресторанів на кухні працює юнак з інвалідністю (ВІДЕО). чернігів, працевлаштування, піца, ресторан, інвалідність

Трохи невпевнено, але вже досить вправними рухами 18-річний Сашко готує піцу, вперше на замовлення. Цього дня він дуже старається і намагається робити все сам. Та розказує про подальший процес приготування.

Олександр, працівник закладу: «Після соусу сир, потім наша улюблена начинка, наприклад, шинка, салямі».

Загалом це займає до 10 хвилин. Після цього піцу відправляють у духовку.

Для хлопця з інвалідністю це перший робочий день у його житті. До цього він майже 2 тижні ходив на стажування.

Олександр, працівник закладу: «Спочатку це було складно. Але те, що я готую піцу для всіх, хто хоче, я здійснив не просто мрію».

Страву зроблену своїми руками Олександр готує до подачі та виносить відвідувачам. До всіх намагається бути уважним та обслуговувати ввічливо.

Разом з друзями із навчально-реабілітаційного центру, які нині також пробуються в кулінарії, вони виконали декілька замовлень поспіль. Ті, хто скуштував піцу Саші, його роботою задоволені.

Ідея працевлаштувати молодих людей з інвалідністю у власника закладу виникла давно. Каже, так лежить до душі. Свій особливий персонал він навчає та підтримує на всіх етапах і вірить в їхній успіх.

Олег Олійник, власник закладу: «Все приходит с опытом, поэтому мы будем их приглашать с родителями и они будут выносить гостям, своим друзьям. Например, сейчас они приготовили 4 пиццы подряд. Думаю, они справятся».

Олександр не перший випускник навчально-реабілітаційного центру №2, що працюватиме для людей. Крім нього, діти з особливими освітніми потребами вже не один рік успішно трудяться на комунальних підприємствах Чернігова.

Регіна Гусак, директорка Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2: «Наші учні працюють успішно і в КП «Зеленбуд», і КП «Деснянське» та КП «Новозаводське». Але сьогодні вперше наші учні спробували створити, будемо так говорити, навіть не приготувати, а створити, найсмачнішу в світі піцу. Дійсно, це такий дуже позитивний і гарний приклад небайдужості і соціальної активності».

Працюватиме Саша за індивідуальним графіком, коли зможе. І виконуватиме лише ту роботу, що буде для нього посильною. І обіцяє старатися робити все кожного разу якомога краще.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Gorod.cn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*