Південна залізниця продовжує роботу з працевлаштування осіб з особливими потребами

Південна залізниця продовжує роботу з працевлаштування осіб з особливими потребами. південна залізниця, посада, працевлаштування, працівник, інвалідність, person, man, clothing, computer. A man with a bicycle in front of a laptop

Упродовж 2020 року регіональна філія «Південна залізниця» працевлаштувала у своїх підрозділах 16 осіб з інвалідністю. Працівники з особливими потребами отримали роботу у локомотивному, колійному, вагонному господарствах та в службі приміських перевезень.

Південна залізниця продовжує працювати в напрямку прийому на роботу осіб з інвалідністю, стан здоров’я яких дозволяє виконувати доручену їм роботу.

Вони були прийняті на посади електромеханіка, слюсаря з ремонту рухомого складу, ремонтника, слюсаря – інструментальника, оператора котельні, прибиральника приміщень, сторожа, підсобного робітника тощо.

Наразі на Південній залізниці працюють 949 осіб з інвалідністю. Залізниця для цієї категорії працівників створює умови праці, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя, враховуючи їх особливості, індивідуальні можливості та інтереси. Індивідуально розглядаються особисті звернення зазначених осіб, запитувачам пропонуються вакантні місця, робота на яких не суперечить медичним протипоказанням цих людей.

Офіційний веб-сайт Укрзалізниці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*