Робота є: Долинське АТП потребує сторожа

Робота є: Долинське АТП потребує сторожа. долинське атп, міні-ярмарок вакансій, сторож, центр зайнятості, інвалідність

Робота є: Долинське АТП потребує сторожа. долинське атп, міні-ярмарок вакансій, сторож, центр зайнятості, інвалідність

З метою реалізації права людей з інвалідністю на трудову діяльність та задоволення потреби ПРАТ “Долинське АТП 13541” у необхідних працівниках, фахівцями Долинського управління Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій за посадою сторож.

Під час заходу головний бухгалтер Ніна Вернигора розповіла про особливості роботи в ПРАТ «Долинське АТП 13541» та необхідні навички роботи на посаді сторожа. Також зазначила розмір заробітної плати, умови праці та необхідні документи для працевлаштування. До кандидатів роботодавець вимог до освіти, професійної підготовки та стажу роботи не виставляє.

Фахівці Долинського управління створили всі належні умови для того, щоб роботодавець та безробітні мали можливість поспілкуватись, адже міні-ярмарок вакансій сприяє прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає.

Ніна Вернигора провела співбесіду з кожним присутнім, адже під них на підприємстві готові створити нові робочі місця, які передбачені для осіб з інвалідністю. Вона дізналася про їхній професійний стаж, ознайомилась з документами про освіту, медичними висновками, рекомендаціями МСЕК.

Перспективою працевлаштування зацікавились двоє осіб, яким запропоновано пройти співбесіду безпосередньо на підприємстві.

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*