Роботу для 11 людей з інвалідністю допомогли знайти в Кам’янській районній службі зайнятості

Роботу для 11 людей з інвалідністю допомогли знайти в Кам’янській районній службі зайнятості. безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, суспільство, інвалідність, person, sitting, laptop, computer, clothing, working, people, older. A group of people sitting at a table using a laptop computer

З початку 2021 року в Кам’янській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості на обліку перебували 50 людей з інвалідністю що становить 5,5 % від загальної кількості зареєстрованих безробітних.

Протягом шести місяців поточного року 11 осіб з інвалідністю знайшли роботу за сприяння районної служби зайнятості.

За відповідний період було надано 118 послуг цій категорії населення, з них: профінформаційних – 58, профконсультаційних – 60 та із застосуванням психодіагностики – 1.

«Інвалідність – явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство. Люди з інвалідністю мають рівні права у сфері праці й зайнятості з іншими категоріями населення. Разом з тим, залучення таких людей до трудової діяльності вимагає надання їм додаткових переваг. На сьогодні існує ряд проблем щодо працевлаштування людей з інвалідністю, серед яких: віддаленість місця проживання від місця запропонованої роботи; невідповідність професійно-кваліфікаційному рівню наявних вакансій; стан здоров’я та невизначені медичні рекомендації, зазначені в індивідуальній програмі реабілітації людей з інвалідністю в допустимих видах діяльності тощо. Тому наші фахівці докладають максимум зусиль, щоб допомагати цій категорії людей здійснити професійну реалізацію у найбільш оптимальних для них умовах», – резюмує директорка Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Тетяна Бурдєєва.

Кам’янська районна філія ОЦЗ

Черкаський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*