Семінар для осіб з особливими потребами

Семінар для осіб з особливими потребами. долина, особливими потребами, семінар, центр зайнятості, інвалід, wall, indoor, person, desk, computer, furniture, clothing, office building, people, table. A group of people sitting at a table

Семінар для осіб з особливими потребами. долина, особливими потребами, семінар, центр зайнятості, інвалідВже доброю традицією є проведення Долинським районним центром зайнятості семінарів для осіб з особливими потребами. Саме такий захід проведено 24 січня 2017 року спільно з Долинським бюро правової допомоги.

Заступник директора Долинського районного центру зайнятості Олександра Загурська. ознайомила присутніх з державними гарантіями для окремих категорій громадян, в тому числі для інвалідів, у сфері зайнятості, згідно з якими служба зайнятості сприяє трудовій реабілітації, навчанню та працевлаштуванню осіб з обмеженими фізичними можливостями, враховуючи рекомендації медико-соціальної експертної комісії, на вільні або новостворені, облаштовані для інвалідів, робочі місця. Присутніх було поінформувано про ситуацію на ринку праці району та наявність вакансій. Олександра Загурська зосередила увагу на можливості участі у громадських роботах, що є суттєвою психологічною і матеріальною підтримкою під час перебування на обліку в службі зайнятості у разі відсутності роботи.

Слухачі семінару ознайомилися з актуальними вакансіями та ринком праці міста Долина та Долинського району.

Присутнім роз’яснили суть, мету та принципи роботи бюро правової допомоги, роздали інформаційні буклети, поінформували про можливість отримання безоплатної правової допомоги.

По закінченню інформаційної частини семінару бажаючі змогли отримати кваліфіковану консультацію юриста. Учасники заходу брали участь в обговоренні, висловлювали свою точку зору й побажання щодо поліпшення життя людей із вадами здоров’я.

Заступник директора Долинського РЦЗ
Загурська О.Я.

Долинська РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*