Служба зайнятості допомагає у працевлаштуванні людям з інвалідністю

Служба зайнятості допомагає у працевлаштуванні людям з інвалідністю. луганщина, вакансія, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Протягом січня-серпня 2020 року послуги Луганської обласної служби зайнятості отримували 568 безробітних осіб з інвалідністю.

За сприяння обласної служби зайнятості на Луганщині були працевлаштовані 196 осіб з інвалідністю, в тому числі троє громадян працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску. Ще 25 осіб цієї категорії були залучені до громадських та інших тимчасових робіт; 16 безробітних цієї категорії проходили професійне навчання за направленням центрів зайнятості.

Станом на 1 вересня 2020 року кількість вакансій для людей з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становила 139 одиниць, що майже на 14% більше, ніж на цю дату минулого року. Зазначимо, що консультування таких клієнтів стосовно вибору чи зміни професії проводиться з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей.

Луганський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*