Служба зайнятості сприяє працевлаштуванню людей з інвалідністю

Служба зайнятості сприяє працевлаштуванню людей з інвалідністю. вакансія, кар’єрна радниця, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Служба зайнятості сприяє працевлаштуванню людей з інвалідністю. вакансія, кар’єрна радниця, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

До Острозького управління Рівненської філії обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернувся Петро Ільчук, людина з інвалідністю.

Під час спілкування кар’єрна радниця з’ясувала, що Петро Васильович має понад десять років професійного досвіду столяра. Чоловіку було надано індивідуальні послуги, здійснено пpoцeдуpу профілювання. Під час пошуку підходящої роботи було враховано рекомендації, що відображаються в індивідуальній програмі реабілітації людини з інвалідністю. Тому, коли у ТОВ «Ескада М» з’явилася вакансія верстатника деревообробних верстатів, пану Петру запропонували пройти співбесіду. Як результат – успішне працевлаштування.

Петро Васильович успішно адаптувався на новому робочому місці, задоволений отриманою роботою, а головне – відчуває себе потрібним. Фахівці служби зайнятості продовжують цікавитись успіхами працевлаштованого та здійснюють індивідуальний супровід після працевлаштування, що допомагає закріпитись на робочому місці.

Тож якщо й ви перебуваєте у пошуку роботи, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з наявними вакансіями за посиланням: https://rov.dcz.gov.ua/anonspodiya/dlya-tyh-hto-shukaye-robotu-52.

А у телеграм-боті «Робота на Рівненщині» @work_in_Rivne_region Ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо Вам скористатися «Єдиним порталом вакансій» https://jobportal.dcz.gov.ua/ чи телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» @DCZ_WorkNow_bot. Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини за контактами https://rov.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-filiy-upravlinviddiliv-filiy-rivnenskogo-ocz, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38096-539-53-59.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*