Сприяємо зайнятості громадян з інвалідністю

Сприяємо зайнятості громадян з інвалідністю. центру зайнятості, indoor, clothing, person, toddler, smile, baby, toy, human face. A group of people performing on a counter

_1_25_2_378452784Повернення громадян, у тому числі й осіб з інвалідністю, до продуктивної праці, скорочення терміну перебування їх на обліку в центрах зайнятості, прискорення їхнього працевлаштування – одне з головних завдань діяльності Долинського районного центру зайнятості.

Прикладом вдалого працевлаштування людей з особливими потребами є життєві історії мешканців м. Долинської Миколи та Григорія.

Так, наприклад, Микола після невдалих спроб самостійного пошуку роботи, звернувся по допомогу до районного центру зайнятості. Фахівці районного центру зайнятості надали шукачеві роботи відомості про спектр послуг, що надає служба зайнятості населенню, актуальну інформацію про стан місцевого ринку праці, ознайомили з переліком затребуваних професій тощо. У результаті, чоловіка запросили на співбесіду до ТОВ «Спілка виробників іграшок», яку він успішно пройшов та отримав постійну роботу на зазначеному підприємстві за професією укладальника-пакувальника.

Його земляк, Григорій, маючи групу інвалідності, по допомогу у пошуку роботи також звернувся до районного центру зайнятості. Чоловіку запропонували пройти професійне навчання на цьому ж підприємстві шляхом стажування безпосередньо на робочому місці за професією менеджер зі збуту. Із даною пропозицією Григорій із задоволенням погодився і, як результат, після проходження стажування був працевлаштований.

Директор районного центру зайнятості Марина Соловйова говорить: «Якщо людина прагне знайти роботу і цілеспрямовано йде до своєї мети, а поряд є люди, які здатні допомогти у цьому, то у підсумку маємо позитивний результат – їхнє працевлаштування».

С. Щербіна, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Долинського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*