Тернопіль: особам з особливими потребами – руку підтримки

Тернопіль: особам з особливими потребами – руку підтримки. тернопіль, працевлаштування, соціальна послуга, центр зайнятості, інвалідність, indoor, table, computer, person, floor, desk, laptop, office building, room, furniture. A group of people sitting at a table in a room

Тернопіль: особам з особливими потребами – руку підтримки. тернопіль, працевлаштування, соціальна послуга, центр зайнятості, інвалідність

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості представники соціальних служб та роботодавців м. Тернополя і Тернопільського району вели мову про надання соціальних послуг особам з інвалідністю.

«У січні–жовтні 2017 року в міськрайонний центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 270 осіб з обмеженими фізичними можливостями, які проживають в м. Тернополі та Тернопільському районі. 58 особам – вдалося знайти роботу, в тому числі 13 – шляхом виплати компенсації роботодавцям у розмірі єдиного соціального внеску, 1 – отримав одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, 16 – проходили професійне навчання та підвищення кваліфікації, 11 – залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру, – повідомив директор МРЦЗ Анатолій Куриляк. – За станом на 1 листопада 2017 року на обліку в центрі зайнятості перебуває 104 особи з обмеженими фізичними можливостями, з яких 4 – учасники бойових дій АТО. Для них здійснюється пошук підходящої роботи. Допомогу по безробіттю отримує 71 особа з інвалідністю.

За станом на 1 листопада 2017 року підприємства міста Тернополя та Тернопільського району подали інформацію про наявність 48 вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями».

Про можливості соціального замовлення для громадських організацій щодо послуг для осіб з інвалідністю, наприклад, платних послуг супроводу або догляду вела мову представник Тернопільської міської ради Надія Бабій.

Директор ПОГ Тернопільське УВП УТОС Любомир Хруник звернув увагу на проблеми працевлаштування незрячих людей. Він закликав до співпраці усіх зацікавлених та наголосив, що працівники підприємства виготовляють папки-скорозшивачі, конверти-бандеролі і ящики з гофрокартону різних розмірів та наносять логотипи; роблять порізку і зняття ізоляції з проводів різних розмірів; виконують різні складальні роботи.

Варто зазначити, що фахівці центру зайнятості разом із органами влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями, що опікуються проблемами інвалідів, роботодавцями знаходять реальні можливості для забезпечення робочими місцями тих, кому доля приготувала складні випробування, докладають максимум зусиль для того, щоб безробітні знайшли свого працедавця та отримували гідну зарплату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*