В Україні планують використовувати міжнародну класифікацію інвалідності

В Україні планують використовувати міжнародну класифікацію інвалідності. моз, громадське обговорення, міжнародна класифікація, проект постанови, інвалідність, wheel, wheelchair, bicycle wheel, bicycle, tire, bike, weapon, gun. A person sitting on a bicycle

Наразі 15% населення світу має ту чи іншу форму інвалідності. Не винятком є і Україна. З метою покращення ситуації з наданням медичної і соціальної допомоги людям з інвалідністю Міністерством охорони здоров’я (МОЗ) України на громадське обговорення пропонується проект постанови Кабінету Міністрів України «Про імплементацію Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я та Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я дітей та підлітків в Україні».

Проект постанови розроблено з метою методологічного забезпечення функціонування сучасної системи інклюзивної освіти, абілітації та реабілітації, зокрема визначення ступеня обмежень життєдіяльності та здоров’я дітей і підлітків з використанням Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я дітей та підлітків та оцінки стану здоров’я та функціонування дорослої особи в практичній діяльності спеціалістами у галузях охорони здоров’я, соціального захисту та освіти, зокрема ступеня обмеження життєдіяльності та розробки індивідуальних програми реабілітації з використанням Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я.

Міжнародна класифікація функціонування забезпечує рамки та систему класифікації для отримання надійних та порівнюваних даних про здоров’я окремої людини та населення в цілому, які необхідні для досягнення основних цілей у галузі охорони здоров’я, включаючи визначення загального здоров’я населення, вимірювання потреб в охороні здоров’я та визначення ефективності системи охорони здоров’я, зокрема системи реабілітації.

Пропозиції та зауваження щодо проекту наказу можна надсилати протягом місяця з дня опублікування у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: Медичний департамент МОЗ України, 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7.

Контактні особи:

Прес-служба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua

Устінов О.В.

Украинский Медицинский Журнал Часопис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*