Топ-8 літніх вакансій на Тернопільщині. Особам з інвалідністю пропонують роботу контролерів, водіїв, слюсарів, інженерів

Топ-8 літніх вакансій на Тернопільщині. Особам з інвалідністю пропонують роботу контролерів, водіїв, слюсарів, інженерів. тернопільщина, вакансія, працівник, служба зайнятості, інвалідність

На 16 серпня 2021 року через службу зайнятості Тернопільщини роботодавці шукали працівників на більш як 850 вакансій із середнім розміром зарплати 7872 грн. Найбільший попит мали: водії, продавці, кухарі, трактористи, підсобники, офіціанти, слюсарі з ремонту транспортних засобів, бухгалтери.

Серед них є 47 місць праці для осіб з інвалідністю із середнім розміром зарплати у 7000 грн. Найбільше таких вакансій для контролерів енергонагляду, водіїв, слюсарів, інженерів. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Загалом, з початку 2021 року через службу зайнятості області майже 3 тис. роботодавців шукали працівників на 10151 вакансію. Серед них половина – із заробітною платою від мінімальної до середньої по області, 5,9% вище середньої по області.

Так, зарплату у 20 тис. грн і більше пропонували трактористу, інженеру-будівельнику, заступнику директора, перекладачу, різьбяру по дереву, шліфувальнику-полірувальнику виробів з каменю, 18 тис. грн – майстру будівельних та монтажних робіт, 17 тис. грн – оператору лінії виробництва харчової продукції, по 15 тис. грн – водіям тролейбуса, механіку з ремонту транспорту, монтажникам санітарно-технічних систем і устаткування, апаратнику оброблення зерна, помічнику машиніста тепловоза.

За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників у сільському господарстві та наданні пов’язаних із ними послуг, переробній промисловості, сфері торгівлі та ремонту транспортних засобів.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості (телефон 23-49-77)

Тернопільський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*