У Києві відбувся Всеукраїнський форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю «Соціальні підприємства в Україні: зміна парадигми»

У Києві відбувся Всеукраїнський форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю «Соціальні підприємства в Україні: зміна парадигми». всеукраїнський форум, гоі, київ, підприємство, інвалідність, hand, finger

У Києві в рамках реалізації міжнародного проєкту «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішення. Створення мережі соціальних підприємств осіб з інвалідністю в Україні» відбувся Всеукраїнський форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю «Соціальні підприємства в Україні: зміна парадигми».

У заході взяли участь представники Держпраці, Мінсоцполітики, Державної служби зайнятості, Фонду соціального захисту інвалідів, інших органів об’єднання роботодавців, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, директори понад 100 підприємств громадських організацій ОЗІ, міжнародні соціальні партнери.

На форумі було обговорено сучасний стан діяльності підприємств ГОІ; нові підходи запровадження компенсаторної підтримки зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю на соціальних підприємствах ГОІ в Україні; залучення підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю до виконання державного та місцевих замовлень; збереження трудових соціальних гарантій для працівників з інвалідністю в новій редакції Трудового Кодексу України.

Державна служба України з питань праці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*