Дніпропетровський окружний адміністративний суд захистив права особи з інвалідністю

Дніпропетровський окружний адміністративний суд захистив права особи з інвалідністю. асфальтове покриття, незабезпечення, примирення, суд, інвалідність

Дніпропетровський окружний адміністративний суд захистив права особи з інвалідністю. асфальтове покриття, незабезпечення, примирення, суд, інвалідністьМіж мешканцем Кривого Рогу інвалідом 1 групи та виконавчим комітетом міста в судовому засіданні 3 грудня 2019 було досягнуто примирення.

Справа яка перебувала у провадженні Дніпропетровського окружного адміністративного суду стосувалася оскарження бездіяльності щодо незабезпечення належного асфальтового покриття поруч з будинком, де проживає позивач.

Позивач є особою з інвалідністю і переміщується за допомогою візка по дорозі до дитсадка, яка знаходилась в аварійному стані. З 2016 року позивач неодноразово звертався до Криворізької міської ради з приводу ремонту цієї дороги, але не отримавши результату був змушений звернутися за захистом своїх прав до суду.

Після обміну позовом та запереченнями, сторони даного спору в судовому засіданні досягли примирення.

Дніпропетровським окружним адміністративним судом було затверджено умови примирення і встановлено Виконкому Криворізької міської ради та Департаменту розвитку інфраструктури міста строк на ремонт дороги.

Дніпропетровський окружний адміністративний суд захистив права особи з інвалідністю. асфальтове покриття, незабезпечення, примирення, суд, інвалідність

Фото надано ГО «Об’єднання відповідальних громадян»

За повідомленням прес-служби суду

Судова влада України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*