У Житомирському товаристві глухих пошили 100 тисяч захисних масок для медичних працівників (ВІДЕО)

У Житомирському товаристві глухих пошили 100 тисяч захисних масок для медичних працівників (ВІДЕО). житомир, комплект індивідуального захисту, маска, підприємство, товариство глухих

У Житомирському товаристві глухих пошили 100 тисяч захисних масок для медичних працівників. житомир, комплект індивідуального захисту, маска, підприємство, товариство глухих

А ще – 5 тисяч комплектів індивідуального захисту. В комплект входять нарукавники, бахіли, комбінезон і фартух. На підприємстві слідкують, щоб прострочування швів було якісним і міцним, адже захист має бути надійним, інформує Суспільне.

Людмила Бадрак, працівниця підприємства: “Продивляємося, щоб ніде не було навіть найменших дірок. Так само і нарукавники – треба, щоб резинка була рівною і добре прилягала до руки”.

Партнером підприємства і замовником захисних засобів для медичних працівників є Новоград-Волинська швейна фабрика “Леся”. З нею укладено угоду на пошиття необмеженої кількості захисних комплектів, розповів директор Житомирського учбово-виробничого підприємства Українського товариства глухих Олександр Єфимович.

Олександр Єфимович: “Ми співпрацюємо з фабрикою “Леся” в пошитті захисних костюмів. Дуже велике значення має якість і те, як зшито костюм, тому у нас працює спеціальна служба контролю. Вся продукція відправляється у Новоград-Волинський, а звідти – розходиться по медичних закладах області. Матеріал і всю фурнітуру нам поставляє швейна фабрика – ця продукція сертифікована і пройшла всі висновки”.

Директорка Новоград-Волинської швейної фабрики “Леся” Тетяна Кондратюк каже, що в якості продукції підприємства впевнена.

Тетяна Кондратюк: “Щотижня наші спеціалісти проводять на фабриці аудит якості, бо тут повинні бути відповідні умови праці. Тканина в жодному разі не має бути пошкоджена, особливо верхній ламінований шар. Головна вимога – лікар не повинен заразився через те, що десь була пошкоджена тканина”.

Загалом, на виготовленні комплектів індивідуального захисту на учбово-виробничому підприємстві товариства глухих в Житомирі працює 100 працівників. За зміну вони виготовляють 500 комплектів.

Автор: Володимир Шолдрук

Камера: Сергій Кобилянський

Ірина Остапчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*