У Знам’янці обговорили питання зайнятості осіб з інвалідністю

У Знам’янці обговорили питання зайнятості осіб з інвалідністю. знам’янка, зайнятість, круглий стіл, працевлаштування, інвалідність, person, indoor, wall, sitting, group, people, classroom, office building, computer, clothing. A group of people sitting at a table

У Знам’янці обговорили питання зайнятості осіб з інвалідністю. знам’янка, зайнятість, круглий стіл, працевлаштування, інвалідність

На базі Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, днями відбулося засідання круглого столу з метою обговорення питання працевлаштування та соціального захисту осіб з інвалідністю, удосконалення плідної взаємодії з усіма сторонами соціального партнерства. Про це повідомляє начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості В. Саржевська.

До обговорення вказаних питань долучилися представники управління соціального захисту населення міської ради та районної державної адміністрації, територіальні центри надання соціальних послуг міста та району, а також місцеві роботодавці.

Директор Знам’янської міськрайонної філії Людмила Компанієць поінформувала присутніх про соціальні послуги, які надаються даній категорії громадян, а також про результати роботи у напрямку забезпечення зайнятості осіб з інвалідністю.

«Для фахівців філії є справою честі допомогти знайти роботу саме тим громадянам, які найбільше її потребують», – зазначила Л. Компанієць.

Вікторія Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями, надала поради роботодавцям щодо пристосування та адаптації робочого місця для людей зазначеної категорії. Вона зауважила, що особливе значення у розв’язанні проблем зайнятості осіб з інвалідністю має налагоджена результативна співпраця з роботодавцями. Адже саме від розуміння керівників підприємств соціальної важливості забезпечення людей з інвалідністю роботою залежить створення для них робочих місць, належних умов праці та її оплати тощо.

Представники територіальних центрів поінформували присутніх про порядок обслуговування та надання послуг особам з інвалідністю соціальними працівниками. У свою чергу фахівці управління соціального захисту населення проінформували щодо надання послуг учасникам бойових дій – інвалідам, які перебували у зоні АТО/ООС.

Наприкінці засідання, у ході конструктивного діалогу, були визначені спільні заходи щодо забезпечення зайнятості осіб з інвалідністю, зокрема щодо підвищення ефективності взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, роботодавців шляхом прийняття дієвих рішень, спрямованих на покращення якості робочих місць для інвалідів, забезпечення гідних умов праці та її оплати, а також посилення контролю та відповідальності всіх зацікавлених сторін у напрямку виконання прийнятих рішень.

«21й Канал»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*