Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю – 7 років (ФОТО)

Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю – 7 років (ФОТО). житомир, центр комплексної реабілітації, обладнання, розвиток, інвалідність, cartoon, balloon, colorful, child art, candy, party supply, drawing, easter, dot, ball

Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю – 7 років. житомир, центр комплексної реабілітації, обладнання, розвиток, інвалідність

Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради відзначив 7-му річницю своєї діяльності. Справжнє свято підготували для дітей працівники Центру. Ігри, забави, конкурси, вітання, і, звичайно ж, – святковий торт.

Методист Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Тетяна Рясновська розповіла, що Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради виконує програми реабілітації дітей з порушеннями фізичного та розумового розвитку. 22 травня заклад відзначив 7- му річницю діяльності. Протягом усього періоду діяльності в Центрі напрацьовано методичну базу, підібрано сучасні технології реабілітації дітей різних нозологій, реабілітаційний простір облаштовано згідно принципів структурованої подачі інформації для забезпечення ефективного корекційного впливу. Реабілітаційні послуги в Центрі безкоштовно отримують діти з інвалідністю віком від 2-х до 18 років. Віднедавна в Центрі працює програма для дітей раннього віку, які мають ризик щодо отримання інвалідності. Лише протягом 2019 року 15 дітям надано комплекс реабілітаційних послуг з метою уникнення інвалідності.

В Центрі функціонує 2 відділення: соціальної та психолого-педагогічної реабілітації та відділення фізичної реабілітації. Останнє обладнане сучасною реабілітаційною системою «Павук», яка є важливим елементом реабілітаційного процесу дітей з проблемами знаходження у вертикальному положенні. Вона застосовується для індивідуальної кінезіології. Також важливим елементом цієї системи є покращення психоемоційного стану, адже обмежена в русі дитина перестає відчувати себе нерухомою, фізично обмеженою.

У 2019 році за кошти міського бюджету відділення доукомплектовано масажером для ніг, який підсилює мануальний вплив фахівця з фізичної реабілітації, дозволяє заспокоїти нервову систему, покращити кровообіг. У відділенні також функціонує фізіотерапевтичний кабінет, обладнаний сучасним обладнанням для інформаційно-хвильової терапії, фототерапії, оксигентерапії.

Фахівці відділення соціальної та психолого-педагогічної реабілітації здійснюють комплекс заходів для забезпечення всебічного розвитку дітей з інтелектуальною неповносправністю, синдромом Дауна, розладами спектру аутизму, порушенням психологічного розвитку.

Протягом 2019 року реабілітаційні послуги надано 151 дитині з інвалідністю, 15 дітям групи ризику.

Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради, розташований за адресою: вулиця Святослава Ріхтера, 23.

Житомирська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*