Успішне працевлаштування – доступне кожному

Фахівці Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості надали реальну допомогу у працевлаштуванні людині з інвалідністю та підібрали варіанти нового успішного працевлаштування, застосовуючи сучасні інструменти в роботі

Після тривалої перерви у трудовій діяльності та невдалих спроб знайти роботу самостійно, у липні 2018 року до Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості звернулась Олена Тарасівна, яка має групу інвалідності.

На останньому місці роботи жінка працювала швачкою, але через проблеми із зором, працювати за цією професією вже не має можливості. Зареєструвавшись в центрі зайнятості, Олена Тарасівна отримала повний комплекс соціальних послуг, а під час проведення процедури профілювання безробітну вмотивували на успіх, впевненість, і разом з тим, знаходження варіантів нового успішного працевлаштування.

Безробітній презентували підприємства, які мали вакантні посади з урахуванням рекомендацій, зазначених в індивідуальній програмі реабілітації безробітної.

Застосовуючи сучасні інструменти в роботі, фахівці районної філії допомогли Олені Тарасівні успішно працевлаштуватись до Кондитерської фабрики «Квітень» на вакансію диспетчера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*