За сприяння служби зайнятості жінка з інвалідністю допомагає землякам знайти свій професійний шлях

За сприяння служби зайнятості жінка з інвалідністю допомагає землякам знайти свій професійний шлях. добровеличківка, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність, інтеграція, wall, indoor, computer, person, laptop, human face, clothing, desk, table, furniture. A woman sitting at a table using a laptop

За сприяння служби зайнятості жінка з інвалідністю допомагає землякам знайти свій професійний шлях. добровеличківка, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність, інтеграція

Від чого залежить успіх кожної людини в житті? Існує багато різних думок та теорій стосовно цього, але є незаперечні чинники, які допомагають здобути бажане – віра в себе, у свої сили, наполегливість, енергійність, ініціативність. Мова йдеться про людей з інвалідністю, яким служба зайнятості, надаючи широкий спектр соціальних послуг, сприяє трудовій реабілітації, інтеграції в систему реальних трудових відносин та реалізації професійного та особистісного потенціалу.

Так, наприклад, Галина Миколаївна народилась у мальовничому селі Мар’ївка Добровеличківського району. З народження мала ваду з зором, лікарі розводили руками і говорили що це уроджена проблема. Галина перенесла чотири операції на оці і лише у 20 років отримала ІІІ групу інвалідності.

У свій час вступила до Уманського національного університету садівництва, отримала ступінь бакалавра за спеціальністю «Облік і аудит». Вийшла заміж та переїхала до чоловіка в с. Юр’ївка Добровеличківського району, де й працювала в сільській раді землевпорядником. За волею долі знову повернулась до рідної домівки в с. Мар’ївка. За допомогою в працевлаштуванні звернулась до Добровеличківської районної філії обласного центру зайнятості, де їй одразу було запропоновано роботу у відділі надання соціальних послуг районного центру зайнятості.

Працюючи у районній філії обласного центру зайнятості Галина Миколаївна закінчила навчання в Уманському національному університеті садівництва і здобула ступінь магістра.

Сьогодні жінка з задоволенням працює у Добровеличківській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг і задоволена тим, що має можливість реалізувати себе, бути потрібною тим, які сьогодні потребують її допомоги, а саме допомоги у пошуку роботи.

Зі слів Галини Миколаївни, аби досягати успіху треба вірити в те, що ми на нього здатні! Інвалідність – це не вирок, це виклик для людини, яку вона повинна прийняти, а, прийнявши – перемогти!

Світлана Єремеєва, директор Добровеличківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*