У Черкасах трьом медпрацівникам пологового будинку повідомили про підозру

У Черкасах трьом медпрацівникам пологового будинку повідомили про підозру. черкаси, кримінальне провадження, медпрацівник, пологи, інвалідність, indoor. A pair of headphones

У Черкасах трьом медпрацівникам пологового будинку повідомили про підозру. черкаси, кримінальне провадження, медпрацівник, пологи, інвалідність

Трьом медичним працівникам КЗ ЧМПБ “Центр матері та дитини” у Черкасах, які неналежно виконали свої професійні обов’язки під час приймання пологів у породіллі, було повідомлено про підозри, інформує “Про все”.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що медичні працівники не провели термінове розродження шляхом кесаревого розтину, в результаті чого настали тяжкі наслідки для новонародженого немовляти у формі інвалідності.

Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, трьом медичним працівникам було повідомлено про підозри.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження, передбачене ч. 2 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки новонародженому) Кримінального кодексу України.

Вчинене кримінальне правопорушення карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*